Zimowe Impresje Matematyczne
Repetytorium z matematyki

Sekretariat nieczynny

Informujemy, że sekretariat Instytutu jest nieczynny w dniach 16-18 października br.

Zebranie organizacyjne dla I roku

Zebranie organizacyjne dla Studentów I roku Matematyki, studia I stopnia, odbędzie się dnia 01.10.2019 godz.11:30, miejsce Instytut Matematyki s.19b ul.Powstańców Wielkopolskich 2

Zebranie organizacyjne dla Studentów I roku Matematyki, studia II stopnia, odbędzie się dnia 01.10.2019 godz.11:00, miejsce Instytut Matematyki s.19b ul.Powstańców Wielkopolskich 2

Piramida Sierpińskiego

20 lutego 2019 r. w ZSO nr 4 przy Stawowej 39 w Bydgoszczy odbyła się już VII edycja Międzyszkolnych Drużynowych Rozgrywek MatLog. Po zaciętych rozgrywkach uczniowie, oczekując na wyniki, uczestniczyli w warsztatach matematycznych prowadzonych przez studentów matematyki wraz z opiekunem dr K. Mroczyńską.