Promocja kierunku MATEMATYKA w szkołach

Instytut Matematyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, w ramach promocji kierunku Matematyka wśród uczniów szkół ponadpodstawowych w małych miejscowościach województwa kujawsko-pomorskiego, proponuje wykłady z matematyki na terenie szkoły.

Wykłady (załącznik: plakat) kierowane są w szczególności do uczniów klas maturalnych, ale mogą wziąć w nich udział również młodsi uczniowie. Podczas wykładów młodzież będzie mogła zapoznać się z wybranymi zagadnieniami matematyki wyższej i jej zastosowań oraz poznać ofertę rekrutacyjną  kierunków ścisłych Uniwersytetu.

Zainteresowane Szkoły prosimy o bezpośredni kontakt mailowy (agnieszka.lukasiewicz@ukw.edu.pl) lub telefoniczny z sekretariatem Instytutu (52-321-61-66) . Zapraszamy do współpracy.

Pobierz pliki