Organizacja kształcenia w semestrze letnim

• Od dnia 21 lutego 2022 r. do dnia 6 marca 2022 roku, w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego zajęcia dydaktyczne na studiach I, II i III stopnia, jednolitych magisterskich, studiach podyplomowych, innych formach kształcenia oraz w szkole doktorskiej realizowanych w formie stacjonarnej i niestacjonarnej prowadzi się kształcenie w formie zdalnej z wykorzystaniem kształcenia zdalnego.
  • Od dnia 7 marca 2022 roku, w Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego Zajęcia dydaktyczne na studiach I, II i III stopnia, jednolitych magisterskich, studiach podyplomowych, innych formach kształcenia oraz w szkole doktorskiej realizowanych w formie stacjonarnej i niestacjonarnej prowadzi się kształcenie w formie stacjonarnej w siedzibie uczelni z wykorzystaniem elementów kształcenia zdalnego.